Biranın yanına ne gider ? ,Biranın yanında ne yenir

Biranın yanına ne gider ?

Biranın yanına ne gider?

Pek çok neden ile içmek isteriz bazen. Gönlümüz ne isterse onu dinler ve keyfimizin kâhyası da efendisi de kendimiz oluruz. Ancak keyif yapacaksak her şey tam olsun diye içeceğimizin yanına yakışan lezzetler ararız. Bizler de keyiflerinize aracılık etmek için bugün biranın yanına ne gider sorusunu sizler için yanıtlıyoruz.

Biranın yanına ne gider sorusunun en nefis yanıtlarını verirken hazırlanması en kolay çeşitleri de sizler için listeledik. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz de her birini hazırlayarak masanızı donatabilirsiniz.

biranın yanına ne gider
biranın yanına ne gider
  • Patates kızartması

Soğuk bir bira ve patates kızartması ikilisi oldukça uyumludur. Günün stresini ve yorgunluğunu üzerimizden alıp giderler. Hem hazırlaması oldukça kolaydır hem de çabuk pişer. Birkaç dakika içerisinde dilerseniz karnınızı doyurursunuz dilerseniz de keyif menüsü ile kafa dinlersiniz.

  • Sigara böreği

Sigara böreği keyfine düşkünler için bir numara lezzettir. Herkes böreği sever ama sigara böreğini daha çok rahatını sevenler tercih eder. Kolay hazırlanması, çabuk pişmesi ve lezzeti nedeni ile neyin iyi olduğunu ve hangi lezzetler ile yakıştığını çok iyi bilirler. Evet, siz de onlardan birisiniz elbette. Bu nedenle sizin için sigara böreğini seçtik.

  • Patlamış mısır

 

TV keyfi yapılacaksa ve bira açıldıysa orada durmak ve filmi birkaç dakika bekletmek lazım. Patlamış mısır yapılmadan bu keyfin tam anlamıyla çıkmaz. Zaten ne kadar süre tanıyabiliyoruz ki kendimize? Günde kaç saatimiz var bir hobi ile tüketeceğimiz?

  • Karışık çerez

 

Kuruyemişler sağlığımız için çok faydalıdır. Ayrıca biranın yanına çok iyi giderler. Özellikle tuzlu fıstık ile bira mükemmel ikilidir. Fındık, ceviz ve badem gibi tercihlerle sağlığınıza önem vermenizi tavsiye ederiz.

  • Cips

Baharatlı, tuzlu ya da sade ne olursa olsun her cips biranın yanına gider. Bu nedenle en sevdiğinizi tercih edebilirsiniz. Üstelik kendi cips tabağınızı el emeği olarak hazırlayabilirsiniz. Bunun için patatesleri ince bir şekilde doğramalı, yağ ve tuz ile ovup fırında pişirmelisiniz. Çok çok ince olarak hazırlanan patatesleri dileyen kızartabilir.

  • Fas food yemek çeşitleri

Pizza ve hamburger gibi hızlı yemek çeşitleri biranın yanına çok yakışır. Dileyen kendi yapabilir ve dileyen de hazır olarak satın alabilir. Her menü yanına bir içecek aranır ve fast food için favori olan biradır.

Bira gelince aklınıza fıstık geliyorsa tıbbi geçmişinize bağlı olarak tuzlu ya da tuzsuz fıstık ile içeceğinizin keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Cips çeşitleri ile TV keyfi yapabilir ya da karın doyurmak ise amaç, sigara böreği ya da patates kızartması hazırlayabilirsiniz.

Biranın yanına ne gider sorusunu en leziz şekilde hazırladık. Meyve severler için önerilerimiz karpuz, kavun ve üzüm çeşitleridir. Peynir tabağı hazırlamak isteyenler çeçil, dil, kaşar ve bu tarz peynirler ile çeşitlilik sağlayabilir. Ayrıca yeşil zeytin ve muhabbet iyi gider!

Related Posts

Sarı Un Nedir Ne İşe Yarar?

Sarı Un Nedir Ne İşe Yarar?

Sarı Unun ne olduğu ve neden farklı olduğundan bahsederken asıl bilinmesi gereken başlık aslında Sarı un yapımında kullanılan Sarı buğdaylardır. Sarı buğdaylar isminden de anlaşılabileceği üzere tohumunda…

bakla yemeğinin yanına ne gider

Bakla Yemeğinin Yanına Ne Gider?

Bakla Yemeğinin Yanına Ne Gider? Hafif ve sebze ağırlıklı beslenmek istiyorsanız bakla yemeği gerçekten de vazgeçilmez bir lezzet. Ayrıca bakla yemeğinin her çeşidini yapmak da mümkün; salçalı,…

filtre kahvenin yanına ne gider

Filtre kahvenin yanına ne gider ?

Filtre Kahvenin Yanına Ne Gider? Filtre kahve yaptınız ve arada kaldınız yanına ne gider diye kara kara düşündüğünüz anda yanininagider.net sitemiz aklınıza gelsin. Peki filtre kahvenin yanına…

hamburgerin yanına ne gider

Hamburgerin yanına ne gider ?

Hamburgerin Yanına Ne Gider?   Hamburgerin yanına ne gider diye hiç düşündünüz mü ? Gerçi şimdi diyorsunuz düşünmesek burada olmazdık diye 🙂 Hamburger demek sanat demektir! Her…

şehriye çorbasının yanına ne gider

Şehriye çorbasının yanına ne gider ?

Şehriye çorbasının yanına ne gider? Şehriye çorbasının yanına ne gider biliyor musunuz ? Et sulu, kıymalı ya da sade salçalı olarak çeşit çeşit yapıp tükettiğimiz leziz şehriye…

menemenin yanına ne gider

Menemenin yanına ne gider ?

Menemenin yanına ne gider? Biber, domates ve isteğe göre soğan üçlüsünün bir araya geldiği mükemmel lezzet olan menemen yemeğini kahvaltılık olarak daha sık tercih ederiz. Ancak öğle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güzel bilgiler